PRÁČOVNÍCKA TECHNIKA
Priemyselné a polopriemyslené práčky a príslušenstvo

Priemyselné práčky na 10 – 120 kg

Priemyselné práčky

Každá väčšia prevádzka s ubytovacími kapacitami sa nezaobíde bez nutnosti riešiť pranie bielizne. Fagor Industrial si je vedomý tejto potreby a už viac ako 40 rokov dodáva na trhy celého sveta priemyselné stroje pre práčovne.

Priemyselné práčky sú jednoznačne zamerané na výkon v ťažkých podmienkach každodennej prevádzky. Najčastejšie nájdu uplatnenie v hotelových prevádzkach a sociálnych zariadeniach.

Výnimkou nie sú ani prevádzky, ktoré perú technické tkaniny pred prvým predajom či výrobou. Naše stroje sú takisto vhodné pre chovateľov koní na pranie konských prikrývok.Veľkosti strojov sú: 13, 18, 25, 40, 60, 80 a 120 kg

Polopriemyselné pračky a sušičky na 8 kg

Polopriemyselné pračky a sušičky

Polopriemyselné stroje ponúkajú v porovnaní s domácimi spotrebičmi:

Väčší výkon


Efektívna úspora času


Robustnejšiu konštrukciu


Dlhšiu životnosť

Tieto zariadenia nachádzajú veľmi dobré uplatnenie v menších prevádzkach typu: penzióny, škôlky, športové kluby … atd.

Bariérové práčky na 16 – 90 kg

hygienické práčky

Bariérové, hygienické alebo prekladacie práčky, všetky tieto názvy spojuje jeden typ stroja, ktorý je prispôsobený svojou konštrukciu do tých najnáročnejších podmienok.

Ako už názov hovorí, prekladacie práčky majú z jednej strany vstup a z druhej strany výstup.

Tieto stroje sú vhodné pre pranie kontaminovanej bielizne. Je celkom jedno či sa jedná o nemocnicu, domov dôchodcov alebo jadrovú elektráreň, princíp prania je stále rovnaký a to oddeliť vstup od výstupu. Vstupná zóna je vždy stavebne oddelená od výstupnej.                                                                                                     Fagor Industriál vyrába tieto stroje vo veľkostiach náplne od 16 do 90 kg bielizne.

Sušičky na 10 – 120 kg

sušičky bielizne

Sušičky bielizne patria medzi základné vybavenie takmer každej práčovne. Spoločnosť Fagor Industrial vyrába a dodáva tieto stroje do celého sveta už viac ako 40 rokov.

Naše stroje vynikajú možnosťou rýchleho a efektívneho sušenia.

Zdrojovým médiom ohrevu môže byť elektrická energia, plyn alebo para.

Sušičky Fagor sa dodávajú vo veľkostiach na: 10, 13, 23, 31, 40, 60 a 120 kg.

Stroje sú vybavené dvoma druhmi riadiacich mikroprocesorov M alebo MP.

Žehliace stroje a stoly

Žehliace stroje a stoly

Pri priemyselnom praní je samozrejmosťou aj profesionálne dokončovanie. Ani tu Fagor Industrial nie je pozadu a ponúka celú radu riešení.

V našej ponuke nájdete dve základné skupiny strojov. Jedna skupina je zameraná výhradne na rovnú bielizeň. Druhá skupina sa postará o dokončovanie tvarovanej bielizne.
Rovná bielizeň:
Klasické mandle – (korytové žehliče)
Sušiace mandle – dosuší a vyžehlí
Skladačky
Tvarované bielizeň:
Žehliace stoly
Pneumatické žehliace lisy
Naparovacie kabíny

Samoobslužné práčky a sušičky

Samoobslužné práčovne

Rovnako ako vo svete, kde samoobslužné práčovne majú svoje veľké uplatnenie, tento trend prichádza aj na náš trh.

Fagor Industrial samozrejme na požiadavky zákazníkov reaguje a preto svoj široký sortiment zariadení pre práčovne rozšíril aj o sekciu samoobslužných práčovní. Zariadenia sú vybavené „mincovníkom“. V pomerne častých prípadoch je mincovník prispôsobený na žetóny, ktoré si zákazník kúpi u prevádzkara a namiesto minci používa žetóny. Zákazník ktorý si bude chcieť bielizeň vyprať a vysušiť, najprv zaplatí nastavenú sumu a potom sa stroj pustí a začne sa chovať ako klasická pračka alebo sušička. Tieto stroje nájdu uplatnenie nielen vo verejných práčovniach, ale takisto na rôznych ubytovniach. Ďalej nájdu bohaté uplatnenie v kempingovom sektore.

Príslušenstvo pre práčovne

Príslušenstvo pre práčovne

Žiadná prevádzka práčovne sa nezaobíde bez prepravného príslušenstva a preto v našej ponuke nájdete nasledujúce typy vozíkov.

  • vozíky na čístú bielizeň
  • vozíky na použitú bielizeň
  • vozíky na mokrú bielizeň

TOPlist

Vseobecne obchodne podmienky

© 2010 OMES.sk | Vsetky prava vyhradene