UMÝVANIE – PROFESIONÁLNE UMÝVAČKY RIADU

Medzi profi gastro zariadenia patrí tiež kompletný sortiment umývačiek skla, umývačiek riadu podpultových, priebežných umývačiek, umývacích centier, pásových umývačiek riadu, tunelových umývačiek riadu a umývačiek čierneho riadu.

Súčasťou každého umývacieho centra sú taktiež ponúkané príslušenstvo: mycie koše, nakladacie vstupné stoly, vykladacie výstupné, stoly valčekové, podávacie stoly, otočky, zmäkčovače vody a ďalšie zariadenia na úpravu vody.

Umývanie FAGOR

Umývačky riadu rady CONCEPT (LVC, Fi)

umývačky riadu rady Fi

Rada Concept predstavuje náš osvedčený sortiment umývačiek skla a nádob obľúbených pre svoju spoľahlivosť a dobrú cenu.


Variantnosť ich vybavenia, či už sa jedná o dávkovač umývacieho prostriedku, zabudovaný automatický zmäkčovač vody, čerpadlo odpadnej vody, ale i thermostop systém, umožní uspokojiť všetky požiadavky zákazníkov.

Aj v tejto rade nájdete priechodové umývačky elektrické aj s plynovým ohrevom.

Umývačky riadu rady ADVANCE

umývačky riadu ADVANCE

Rada Advance predstavuje najmodernejšie umývačky riadu, u ktorých sme uplatnili najnovšie technológie elektronického riadenia umývacieho cyklu.

Má digitálny panel s ukazovateľom teploty umývania a oplachu, funkciu autodiagnostiky chýb, thermostop systém, protispätný ventil. Vo verzii Complet je dvojplášťová pre zníženie hlučnosti a tepelných strát.

Jej moderný design a elektronické funkcie umožňujú jednoduché a intuitívne ovládanie. Vyrábajú sa ako umývačky skla, barové aj podstolové, umývačky riadu s čelným otváraním aj priechodové so zdvíhacou kapotou. Priechodové umývačky riadu s čelným otváraním aj priechodové so zdvíhacou kapotou. Priechodové umývačky riadu dodávame aj s plynovým ohrevom pomocou prietokového ohrievača, ktorý znamená  značnú úsporu energie.

Tunelové umývačky riadu

tunelové umývačky riadu

Kompaktné tunelové elektrické a plynové umývačky riadu sa výrábajú jednak v základnom prevedení, s jednou rýchlosťou posunu koša, a jednak s dvoj rýchlostným posunom koša.

Okrem toho dodávame tunelové umývačky modulové v štyroch produkčných kapacitách, ktoré sú zostavované z viacerých modulov, ako predumývacia sekcia, dvojitý oplach. Je možné ich doplniť sušiacim tunelom, kondenzátorom par a rekuperátorom energie, čo sú prvky, zvyšujúce využiteľnú hodnotu stroja a znamenajúcu energetickú úsporu až 15 %. Plynové modely poskytujú až o 70% zníženie prevádzkových nákladov.
Doplnené vstupnými a výstupnými stolmi, valčekovými dráhami a navádzajúcimi oblúkmi, môžu byť naše tunelové umývačky riadu zostavené do umývacích centier v najrôznejšom prevedení.

Pásové umývačky riadu

pásové umývačky riadu

Pre náročnejšie stravovacie prevádzky ponúkame pásové umývačky riadu s vysokou kapacitou produkcie.

Aj tu sú k dispozícii plynové verzie umývačiek riadu. Môžu byť vybavené pásmi pre umývanie bežného riadu, pre umývanie, prevádzkového riadu alebo pre umývanie tabletových izotermických systémov používaných v nemocniciach. Pre pásové umývačky riadu dodávame rôzne vstupné a výstupné moduly, z ktorých sa zostaví umývacie centrum podľa potreby akejkoľvek prevádzky.

Katalóg umývačky FAGOR

_____________________________________________________________

Umývanie RM GASTRO

Umývačky RM a príslušenstvo

____________________________________________________________________

Umývanie WINTERHALTER

Priebežné Winterhalter

Podpultové Winterhalter

____________________________________________________________________

Umývačky skla a riadu ATA

ATA PROFESIONÁLNE umývačky riadu a skla – Vysoký výkon a skutočné úspory!
Umývačky ATA znamenajú hygienu, spoľahlivosť a nízke prevádzkové náklady. “Made in Italy” technológia: naše umývačky majú nízky vplyv na životné prostredie, ale zabezpečia vám vynikajúci výkon.

» AL SERIES » AF SERIES » AT SERIES » ATR SERIES » ALP SERIES » BASIC LINE

TOPlist

Vseobecne obchodne podmienky

© 2010 OMES.sk | Vsetky prava vyhradene