Varné modulárne zariadenia 600
Varné modulárne zariadenia rady 600 a SNACK

Varná linka rady 600 FAGOR

varné zariadenia 600

Rada 600 predstavuje najmenšie profesionálne riešenie varnej linky.

Veľkosť a sortiment uspokojí takmer každú malú prevádzku. Rovnako ako pri vyšších radách je aj tu kladený dôraz na kvalitu, výkon a celkovú robustnosť. Hĺbka jednotlivých modulov je 65 cm. Nová rada 600 plní a dokonca aj prekračuje požiadavky noriem Európskej únie a všetkých zemí, do ktorých sa naše zariadenie vyváža.

  • Je v súlade so smernicami EU pre plynové a elektrické zariadenia
  • Splňuje normu ISO-9001.
  • Používa iba homologované komponenty.
  • Sú vyrábané z nerezovej ocele AISI 304 (18/10), a tam, kde sú požiadavky na prácu zvlášť náročné, používa sa oceľ AISI 316.
  • Veľmi jemné leštenie oceľových povrchov k dosiahnutiu matového lesku.
  • Robustná konštrukcia jednotlivých zariadení

Katalóg VMZ 600 FAGOR

- neutrální moduly - smažicí pánve - fritézy - stolní sporáky - smažicí plotny

- sporáky - udržovače hranolek - vodní a lávové grily - podestavby a rohové moduly

- vodní lázně - vařiče těstovin - příslušenství

____________________________________________________________

Varná linka rady Snack

snackové zariadenie snack

Aj tie najmenšie prevádzky potrebujú kvalitné kuchynské zariadenia a práve pre nich Fagor Industrial pripravil radu SNACK.

Výrobky z tejto rady vynikajú svojou veľkosťou, jednoduchosťou a kvalitou. Väčšina zariadení z tejto rady je predurčená ako stolný spotrebič.

Veľmi zaujímavou skupinou sú samostatne stojace vodné fritézy, ktoré vynikajú svojou úsporou ku spotrebe oleja. Medzi ďalší často vyhľadávaný spotrebič patrí plynová stolička.

Ďalej tu môžete nájsť mnoho stolných grilov a sporákov.

Katalóg Snack FAGOR

__________________________________________________________________

Katalóg RM LOTUS línia 600

____________________________________________________________________

Zariadenia Tecnoinox

Rada Tecno 60 je ideálne riešenie pre malé a stredné kuchyne v reštauráciách, snack baroch, fast foodoch, pizzerie atď. Niektoré prístroje z tejto rady môžu byť dokonca integrované do väčších kuchýň.Tecno 60 je modulárna rada, ktorá umožnuje velmi flexibilne zostavovať kuchynskú prevádzku na základe Vašich požiadaviek. Tecno 60 je rada velmi robustná, ľahko inštalovateľná, hygienicky veľmi ľahko udržiavateľná a samozrejme spĺňa nejprísnejšie medzinárodné štandardy. V tejto modulárnej rade je spojený moderný design a maximálna funkčnosť tak aby umožnila maximálnu racionalizáciu práce v kuchyni. Vysoký výkon rúry s núteným obehom vzduchu, rozšírená verzia pre (GN 1/1), tály (opekacie dosky) s povrchom z lešteného chrómu alebo špecialnej zliatiny, variče cestovín, vysoko účinné sklokeramické sporáky, smažiace panvy s odoberateľnou vaňou, fritézy s “chladnými zónami”, chladené podstavby, to sú len niektoré zo silných stránok, ktoré radia Tecno 60 medzi špičku na trhu.

Katalóg TECNOINOX 65

TOPlist

Vseobecne obchodne podmienky

© 2010 OMES.sk | Vsetky prava vyhradene