back icon
close icon

Čo s nami získate?

  • Pochopenie vašich potrieb s úsmevom
  • 30 rokov neoceniteľných skúseností
  • Zariadenia s najlepším pomerom medzi kvalitou a cenou, ktoré sú roky preverené a inštalované v stovkách prevádzok
  • Prísľub, že tu budeme aj o 10 rokov :)
  • Garanciu technického, kuchárskeho a odborného servisu
  • Kvalifikovanú montáž zariadení (elektrika/plyn/para/voda/odpad/VZT) v zmysle platnej legislatívy
  • Možnosť naživo si vyskúšať zariadenia v našom OMES LABe (GastroLAB, Sous-videLAB, CaffèLAB) alebo priamo v niektorej našej referenčnej prevádzke
  • Možnosť vidieť a ihneď zakúpiť zariadenia v kamennej OMES Predajni
  • Osobný odber na predajni alebo dopravu nad 200€ ZDARMA

Ak sme Vás zatiaľ nepresvedčili, príďte k nám na dúšok dobrej kávy Martella osobne!

Servis a montáž zariadení

Neodmysliteľnou našou činnosťou sú záručné a pozáručné opravy nami dodaných, ale aj ostatných zariadení. Sme schopní uspokojiť zákazníka do 24 hodín od prevzatia objednávky. Technický servis máme v našej DNA!

Poradenský servis

Náš odborný tím s dlhoročnými skúsenosťami v dodávkach gastronomických zariadení doporučí pre Vás najvhodnejšie riešenie s ohľadom na cenu a požadovaný výkon. K dispozícii je Vám aj náš šéfkuchár.

Predaj tovaru pre gastro prevádzky

Z nášho katalógu produktov si určite vyberiete to, čo práve potrebujete, od jedného kusu podnosu až po kompletné zariadenie kuchyne a práčovne, ktorú Vám navrhneme. K dispozícii sú naše katalógy, cenníky a prospekty, s presnými špecifikáciami, ktoré Vám pomôžu pri výbere, ale najmä MY OMESáci.

Audit a Projekcia

Spracujeme Vám na základe Vašich skutočných potrieb a požiadaviek dispozičnú štúdiu novej alebo rekonštruovanej prevádzky. Rovnako zapracujeme všetky potrebné profesie pre pripojenia. Pracujeme s aplikáciami CAD, Revit, BIM v 2D a 3D.

Realizácia investičných akcií

Dôležitou činnosťou našej firmy sú dodávky kompletných prevádzok. Tieto dodávky realizujeme nielen na základe nami spracovanej dokumentácie či štúdie, ale aj na základe dokumentácie, ktorú nám predloží investor. Dodávame pre architektov a stavebné firmy.

Výber vhodného zariadenia

Podľa Vašej prevádzky a kapacity Vám pomôžeme vybrať najvhodnejšiu radu a typ zariadení tak, aby plne vyhovovala Vašim požiadavkám a bola čo najefektívnejšia.

Školenia a inštruktáže

Prostredníctvom našich profesionálnych kuchárov Vám zariadenia predvedieme a zaškolíme Váš personál. Predajom naša práca nekončí, ale začína!

Preventívne odborné prehliadky a údržba

Pre správny chod prevádzky a životnosť zariadení je nevyhnutná údržba a pravidelné prehliadky predpísané výrobcom, ako sú predovšetkým prehliadky elektrických a plynových spotrebičov, či revízie elektrických a plynových zariadení. Vyskúšajte našu elektronickú evidenciu EE-VTZ OMES...

Newsletter

Nepremeškajte zľavy, akcie, novinky, tipy... Priamo na váš mail