Príslušenstvo pre gastrozariadenia do vašej kuchyne | OMES | Omes

PRÍSLUŠENSTVO

Zariadenie vytvára kvalitu, detail zanecháva dojem

Zistiť viac

Gastronádoby a Inventár

Gastronádoby rôznych rozmerov a typov. Všetky kombinácie vhodné pre gastro prevádzky. Plechy, doplnky a komponenty pre zariadenie a usporiadanie profi kuchynského priestoru.

Zistiť viac

Nože

Kuchyňa bez noža, je vlastne špajza. Kvalitné nože na mäso, zeleninu, špeciálne vykosťovacie nože a ďalšie typy krájacích komponentov nevyhnutných pre kuchyňu.

Zistiť viac

Sklo a Porcelán

Poháre, taniere, misky, šálky a všetky doplnky potrebné pre servis a stolovanie. Základné zabezpečenie, ale aj nadštandardné dizajnové doplnky pre váš gastro priestor.

Zistiť viac

Bar a káva

Kávovary

Rôzne typy kávy si vyžadujú odlišnú prípravu. My Vám predstavíme, aký je rozdiel medzi presso strojom a filtrovanou kávou. Samozrejme je rozdiel, ak máte kaviareň a káva je to najdôležitejšie, čo ponúkate a v tom prípade, že kávu podávate len ako doplnok.

Zistiť viac

Bary

Zabezpečenie barového priestoru. Bary, barové rozloženie a celý systém v časti za zorným uhlom zákazníka. Poradíme Vám a pomôžeme ako usporiadať pristor za barom s logikou používania.

Zistiť viac

Úprava vody

Každý dobrý kávičkár vie, že nie len káva a kávovar rozhoduje o výslednej kvalite kávy. Kvalita vody je jeden z najpodstatnejších aspektov chutnej kávy. Poraďte sa s nami ohľadom filtrov vody.

Zistiť viac

Gastrodoplnky

Hrnce

Varenie, smaženie, predpríprava pokrmov. Toto všetko nie je možné bez hrncov. Ponúkame rôzne druhy a materiály, ktoré sú samozrejme v profi kvalite, s dlhodobou životnosťou.

Zistiť viac

Termoizolačné nádoby

Podávanie jedla je najpodstatnejšia činnosť pri práci s hotovým pokrmom. Preto je podstatné, aby sa jedlo do úst zákazníka dostalo v rovnakej kvalite, ako vyšlo z kuchyne. To zabezpečujú naše termoizolačné nádoby.

Zistiť viac

Textil a odevy

Zanechať dojem. To je podstata, ktorá nás odlišuje od konkurencie. My Vám rovnako tak ponúkame kvalitné textily a odevy, ktoré sú dobre udržiavateľné a vyrobené pre gastro prostredie.

Zistiť viac

Máte otázky?

Neváhajte nás kontaktovať.