Gastro produkty | OMES | Omes

GASTROZARIADENIA

Profesionál v kuchyni vyžaduje predovšetkým kvalitu, bezpečnosť a hygienu.

Zistiť viac

Príprava

Všetky potrebné komponenty k príprave potravín. Čistenie, krájanie, strúhanie, mäsovýroba a iné. Rovnako tak univerzálne stroje používané hlavne vo veľkokapacitných kuchyniach. Spolu so strojom Vám dodáme aj príslušenstvo.

Zistiť viac

Horizontálne varenie

V našej ponuke nájdete všetky rady zariadení, dostupné v rôznych cenových hladinách. Modulárne diely varných dosiek vyrobených z nerezu v robustnom prevedení Vám umožňujú vyskladať presne to, čo vyhovuje Vášmu priestoru.

Zistiť viac

Prinášame Vám profesionálne riešenia v oblasti gastrozariadení.

Varenie je vášeň, mať vášeň pre varenie je gastronómia.

Vertikálne varenie

Etážové pece, pekárenské pece, pizza pece a iné profi gastro zariadenia, ktoré sú nevyhnutné pre Vaše pohodlné a komfortné varenie.

Zistiť viac

Výdaj a nábytok

Ohrevné a chladiace pulty, výstavné vitríny a všetky doplnkové komponenty, ako napríklad tácky, príbory a gastronádoby. Zariadenia pre transport jedla, stolový inventár a zabezpečenie pre catering.

Zistiť viac

Chuť jedla zabezpečí, že sa klient dobre naje. Vizuálna prezentácia však zanechá dojem a zážitok.

Umývanie

Umývačky, umývacie centrá a príslušenstvo. Špecializoavné umývacie zostavy skla, čierneho riadu, priebežné umývačky, podpultové umývačky, pásové umývačky riadu a iné. Profesionálne umývacie zostavy, ktoré budú navrhnuté presne do Vášho priestoru. Samozrejme aj príslušenstvo a kuchynská hygiena. Plány čistenia, kontrolné zoznamy, či školenia personálu.

Zistiť viac

Chladenie

Chladacie boxy, ktoré zabezpečujú čerstvosť potravín dlhšiu dobu s nižšou energetickou spotrebou. LED technológia, ktorá negeneruje teplo, UVA žiarenie, ani infračervené žiarenie umožňuje udržať čerstvosť.

Zistiť viac

Gastrobazár

V našej ponuke sú dostupné aj použité zariadenia po kompletnej oprave, samozrejme s platnou zárukou.

Zistiť viac

Máte otázky?

Neváhajte nás kontaktovať.