back icon
close icon

Revolučná inteligencia vo Vašej kuchyni

Zaži u nás živé varenie úplne ZADARMO!

Spojte naše dlhoročné skúsenosti a Vaše predstavy o multifunkčnom varení! Zažite skutočný automat na varenie a príďte si overiť všetky funkcionality tohto najmodernejšieho stroja.

Dovoľte aby sme Vás pozvali na skutočnú ochutnávku moderného varenia a ukážku efektívneho využitia konvektomatu v profesionálnej kuchyni!

Využite možnosť live prezentácie a živého varenia pred kúpou v našom GastroLABe OMES alebo si zapožičajte naše zariadenia na skúšku po dobu 1 mesiaca! 

Pre viac informácií kontaktujte náš kuchársky servis: +421 910 553 523 alebo napíšte svoje otázky na email: chef@omes.sk

Tešíme sa na Vás!

Nová generácia konvektomatov iKORE

iKORE je inteligentná generácia konvektomatov.

Dve rady, ktoré sa prispôsobia potrebám každého šéfkuchára.

Profesionálny a konfigurovateľný konvektomat, ktorý vyniká precíznymi výsledkami tepelnej úpravy vďaka svojmu systému saturácie pary a účinnému riadeniu prúdenia vzduchu a tepla.

wave
Systém inteligentných receptov
Vzdialená správa prostredníctvom Cloudu
Inovatívny a šetrný systém umývania varnej komory
Doplnkové funkcie varenia
FagorKonnect. Prepojenie pre maximálny výkon

Variant čo sedí každému ADVANCE & CONCEPT

ADVANCE

Kvalita tepelnej úpravy, účinnosť a bezpečnosť.

Dotykový displej 10 palcov
Dotykový displej 7 palcov v konvektomate 0623
Zobraziť produkt

CONCEPT

Výkon, sploľahlivosť a robustnosť.

Displej 2,8 palcov s ručným ovládaním s elektronickým riadením.
Zobraziť produkt

Cooking Control

Vaše požadované výsledky varenia a pečenia, aj pre tých najnáročnejších.

Riadenie klímy pomocou senzoru vlhkosti. Meranie, nastavenie a regulovanie klímy s maximálnou percentuálnou presnosťou.

Použitie Sondy Senzor EZ je veľmi jednoduché. Umožňuje kontrolu teploty v jadre pokrmu a zaisťuje presnosť v priebehu celého procesu tepelnej úpravy. Väčšia presnosť, nižšie straty.

Čistá para Pure Steam vzniká v exkluzívne navrhnutom bojleri, ktorý je umiestnený na vonkajšej strane kabíny. Vďaka tomu systém ukladá minerály vody v samotnom bojleri, čím sa zabráni ich prenosu do potravín.

Jedinečná konštrukcia a obojsmernosť turbíny umožňuje rovnomerné rozloženie tepla. 6 rýchlostí. Spaľovanie prebieha mimo varnú komoru.

wave

iCooking

Nová technológia inteligentného varenia

Funkcia, ktorá umožní rýchly a intuitívny výber výrobkov a požadovanú konečnú úpravu. Konvektomat nastaví príslušnú fázu a parametre.

Počas tepelnej úpravy konvektomat automaticky priebežne prepočítava teplotu, vlhkosť, rýchlosť, prúdenie vzduchu a čas potrebný pre dosiahnutie výrobku s optimálnou konečnou úpravou a minimálnou spotrebou energie.

Okrem toho je možné počas procesu pozmeniť konečnú úpravu. iCooking rýchlo upraví parametre tak, aby ste dosiahli požadovaného výsledku.

Maximalizuje produktivitu

Systém riadenia výroby, ktorý umožňuje kontrolu tepelnej úpravy podľa zásuvov.

Funkcia využíva len jednu klímu a vykonáva len toľko operácií tepelnej úpravy, aká je kapacita rúry. V rámci tejto funkcie existujú dva spôsoby práce: manuálny režim alebo režim receptov s dopredu navrhnutými procesmi pre tento účel (FagorCookingCenter). Prístup ku každému z nich je veľmi ľahký vďaka možnosti prepínať medzi nimi.

K dispozícii je aj možnosť zvoliť časové riadenie alebo riadenie pomocou sondy (senzor EZ) (riadenie sondou je možné ovládať až 3 zásuvy).

Kulinárske postupy

Skúmamín optimálnych parametrov sme zjednodušili niektoré kulinárske postupy. Výsledkom je osem nových doplnkových funkcií, ktoré kuchárovi umožňujú realizovať inteligentné kulinárske procesy jednoduchým a intuitívnym spôsobom. Produktivita a všestrannosť nášho vybavenia na najvyššej úrovni.

Overnight Cooking
Smoked
Butchers Desk
Fermentation Trend
Pasteurization Process
Deshidratation Corner
Sous Vide Cooking
Rethermalizing
wave

Uživateľský zážitok

Fagor Touch, jednoduchší ako kedykoľvek predtým.

Intuitívne, ľahko a jasne. Náš konvektomat je dokonalým sprievodcom a pomocníkom vo vašej kuchyni. Obsahuje rozsiahly zoznam receptov so všetkými možnými úrovňami tepelnej úpravy a výsledkami pre váš pokrm. Výnimočný pomocný kuchár, ktorý sa stane neoddeliteľnou súčasťou gastronomickej výbavy každého šéfkuchára. Uľahčuje a podporuje prípravu aj tých najnáročnejších receptov. Pokrmy sú pripravované s najväčšou presnosťou vďaka automatickým programom “Fagor Easy” a “Fagor Cooking”.

Generácia Advance je vybavená systémom Fagor Touch, dotykovým displejom, celouzatvoreným v skle, ktorý sa ľahko čistí, odpudzuje vodu, mastné škvrny a je vysoko odolný proti poškriabaniu. Technológia, vďaka ktorej bude konvektomat myslieť za vás a uľahčí vám každodenný život.

Zobraziť radu produktov
wave

Food Safety

Čistota nadovšetko.

Vylepšený spôsob zaistenia čistoty konvektomatu a zaznamenávania procesov tepelnej úpravy prostredníctvom kontroly HACCP. Konštrukcia konvektomatu bola navrhnutá tak, aby garantovala maximálnu hygienu a zároveň dobrý výkon a varenie. Vďaka inteligentnému systému čistenia iwashing môžete takisto vyčistiť všetky povrchy konvektomatov. Automatická metodika s rôznymi programami čistenia, ktorá zaisťuje bezpečnosť spotrebiteľa. Umývací cyklus prebieha cez kompletný hydraulický systém, ktorý sa prispôsobuje potrebám profesionálov. Zkrátka maximálna dezinfekcia pre jedinečný výkon.

iWashing Systém automatického čistenia

Automatický systém čistenia varnej komory. Jednoduché a intuitívne prevedenie. 6 úrovní čistenia.

Možnosť bezobslužného prevedenia vrátane nočnej prevádzky. Systém diagnostiky s automatickým zobrazovaním servisných hlásení. 

Systém HACCP zaznamenáva a popisuje všetky opatrenia pre systematickú kontrolu kvality s ohľadom na riziká vo všetkých fázach výroby.

Prostredníctvom FagorKonnect môžete navyše k daným informáciám pristupovať kedykoľvek a kdekoľvek na diaľku.

wave

Robustný dizajn

Zostavený tak, aby odolal.

Prepracovaný do detailov a vyrobený z najkvalitnejšej nerezovej oceli. Robustná konštrukcia navrhnutá pre dlhú životnosť bez toho, aby sa stav prístroja napriek nepretržitému používaniu zhoršoval. Naše konvektomaty sú pevné, ergonomické a veľmi odolné.

Vnútro komory je vyrobené z austenitickej nerezovej oceli s vysoko kvalitným lešteným povrchom AISI-304. Vonkajšia časť konvektomatu je vyrobená z austenitickej nerezovej oceli so saténovým lešteným povrchom. Špeciálna konštrukcia zabezpečuje rovnomerné rozloženie tepla v celej komore spolu s reguláciou HA.

Zobraziť radu produktov
wave

Prepojenie pre maximálny výkon

FagorKonnect – jedinečné prepojenie s konvektomatom. Umožní vám pripojiť sa k vašej kuchyni, sledovať a riadiť ju kedykoľvek chcete a kdekoľvek ste. Pomocou Fagorkonnect môžete spravovať ďalšie funkcie a sledovať procesy tepelnej úpravy na diaľku. Taktiež umožňuje prístup k ovládacím panelom, náhľad do historických dát a optimalizáciu používania kovektomatu iKORE. Jednoducho krok, ktorý ste potrebovali, aby ste sa stali efektívnejšími a slobodnejšími.

FagorKonnect je synonymom pohodlia. Aplikácia bola navrhnutá tak, aby vám ponúkla nástroj pre optimalizáciu, ktorý uľahčí a zvýši vašu každodennú produktivitu a efektivitu.

Umožňuje každému distribútorovi okamžite rozpoznať druh alarmu, ktorý konvektomat vydá, analyzovať príčiny a nájsť riešenia prostredníctvom videí. Svojim zákazníkom tak dokážu poskytnúť rýchly a efektívny popredajný servis. Umožňuje tiež kontrolu konvektomatu v reálnom čase z ľubovoľného miesta a identifikáciu potrebného náhradného dielu. S FagorKonnect distribútor šetrí náklady aj procesy. Menej návštev u zákazníkov, väčšia pravdepodobnosť nájdenia správneho náhradného dielu, možnosť zavedenia preventívnej údržby a možnosť ponúknuť technologickú základňu pre poskytovanie nových služieb zákazníkom, ako je prenájom alebo služby údržby na diaľku, to sú niektoré z výhod, ktoré FagorKonnect ponúka distribútorom.

Majiteľ podniku má naopak k dispozícii kompletne personalizovaný ovládací panel, ktorý mu umožní na prvý pohľad a v reálnom čase sledovať všetko, čo súvisí s jeho zariadením: zobraziť, kedy sú konvektomaty v prevádzke, analyzovať prevedené cykly pre zistenie, ktoré recepty sú najpoužívanejšie a overiť, či sú rôzne procesy tepelnej úpravy predvádzané správne, aby bola zaistená hygiena a bezpečnosť potravín.

Newsletter

Nepremeškajte zľavy, akcie, novinky, tipy... Priamo na váš mail