back icon
close icon

Profil spoločnosti

Naším poslaním je dlhodobo, kvalitne a za najlepšiu cenu poskytovať zákazníkom produkty a služby s pridanou hodnotou z odvetvia gastrotechniky a priemyselného prania. Každý krájač zeleniny, či konvektomat alebo priemyselnú práčku máme starostlivo odskúšanú. Priame väzby na výrobcov a 30 rokov partnerstiev s dodávateľmi sú našou garanciou kvality, stability a najlepšej ceny na trhu. Predajom sa naša spolupráca nekončí, ale začína!
Budeme radi, ak s nami budete stabilne kráčať vpred a rásť ďalšie desiatky rokov!

Prehrať

30 rokov skúseností

Naša spoločnosť ponúka svoje služby na slovenskom trhu od roku 1992 ako dodávateľ profesionálnej kuchynskej techniky a všetkých doplnkov potrebných pre prevádzku profesionálnych gastronomických zariadení a zároveň ako servisná organizácia na poli spoločného stravovania so stabilným zázemím zákazníkov, o ktorých sa neustále staráme a pristupujeme k nim vysoko profesionálne. Od počiatku sme sa špecializovali v prevažnej miere na servis a montáž veľkokuchynských zariadení a doplnkov. S postupným vývojom na trhu sme rozšírili svoju ponuku o celkový predaj profesionálnej technológie pre veľké kuchynské prevádzky, ako aj pre profesionálne a priemyselné pranie.

Od roku 2000 máme v ponuke kompletnú škálu produktov a služieb, tak aby sme dokázali zákazníkov čo v najväčšej miere uspokojiť, a tým ich zbavili nadbytočných starostí pri svojom podnikaní.

Od roku 2020 sme pre vás pripravili novú OMES Predajňu a aktívny OMES LAB, v ktorom nájdete funkčné sekcie, napríklad varné zariadenia - GastroLAB, v roku 2022 sme otvorili aktívny CaffèLAB pre kávu a bar, kde si môžete osobne pripraviť lahodné espresso či ľadový drink... a Sous-videLAB pre nízkoteplotné metódy varenia vo vode a v pare.

V našej predajni tiež nájdete vystavené profesionálne práčky a sušičky.

Nájdete v našej ponuke

V našej ponuke nájdete len významné svetové, slovenské a české značky. Sme autorizovaný predajca a servisný partner pre značky:
FAGOR Professional, RATIONAL, SAMMIC, MENÜMOBIL, KRUPPS, ICOS Professional, LG commercial laundry, HENDI, OZTI, La San Marco, Wega, Fiorenzato, Loveramics, ROLLER GRIL, ENOFRIGO, BOXCOLD, Juka, COLDLINE, YESOVENS, Gierre, GASTRO-HAAL, ALBA...

Spolupracujeme s renomovanými značkami, pretože chceme prinášať svetovú profesionalitu na lokálny trh.
Veríme, že cit pre kvalitu tvorí hlavný prvok podnikateľského úspechu.

Našim cieľom je zabezpečiť Vašu prevádzku prvkami, ktoré Vám zefektívnia celý proces práce a umožnia Vám tvoriť profesionálny výsledok. Všetky projekty sú realizované na mieru, takže spoločne vždy vyskladáme priestor presne podľa Vašich potrieb.

Každý klient je pre nás novou výzvou. Naše 30 ročné skúsenosti v tejto oblasti prenášame do každej zákazky a tak spoločne tvoríme vždy nový koncept. Ak zvažujete varianty, prípadne máte otázky ako?
Neváhajte nás kontaktovať a my Vám pomôžeme s tým, kde začať.

Obchodným sortimentom spoločnosti sú dodávky a montáž kompletných technologických liniek radu 600, 700, 700+, 900 a 1000+ na prípravu a výdaj jedál, varné zariadenia (šporáky, varné kotle, konvektomaty, grily, atď.) strojné zariadenia pre spracovanie potravín (roboty, mixéry, rezačky, škrabky, kutre a pod.) kávovary, výrobníky šľahačky, chladiace a mraziace zariadenia, nerezový nábytok (stoly, drezy, ohrievacie a výdajné pulty, atď.) doplnky (sklo, porcelán, hrnce, podnosy, príbory, nože, gastronádoby, atď.), hygiena ( čistiace prostriedky, chemická úprava vody, filtre…)

Spolupracujeme so značkami

Ostaňte s nami!

Sme aktívni aj online na sociálnych sieťach, kde sa môžete dozvedieť ešte viac o našej každodennej práci.
Chceli by ste byť súčasťou nášho OMES tímu? Ozvite sa! 

Aktuálne voľné pozície: Servisný technik, Obchodný manažér

Odpovedáme na všetky vaše otázky

Kvalitný výsledok je založený na kvalitnej práci. V našom tíme si dávame záležať na výbere našich kolegov. Hlavným atribútom je mať zmysel pre detail a kvalitu.

person_circle_icon

Ivana Melničáková

Váš obchodník v každom čase

person_circle_icon

Vladimír Lokšík

Korporátny šéfkuchár

Mgr. Peter Latko

Konateľ a obchodný riaditeľ

Gabriela Hučeková

Office manager

Radoslav Kubáň

Vedúci servisného odd.

Katarína Kubáňová

Vedúca predajne a logistiky

Mgr. Patrícia Škrobianová

marketing

Bc. Jakub Šelinga

projektant

Ako sa k nám dostanete?

Prehrať

Naše hodnoty

Sme si vedomí zodpovednosti, ktorú nesieme voči spoločnosti, voči našim zákazníkom, hosťom a spokojným stravníkom, preto Vám prinášame produkty a služby tej najvyššej kvality, ktoré v sebe skrývajú podmanivý štýl a inteligenciu. Tak sa jednoducho presvedčte sami...

SERVIS first!

Neodmysliteľnou našou činnosťou sú záručné a pozáručné opravy nami dodaných, ale aj ostatných zariadení. Sme schopní uspokojiť zákazníka do 24 hodín od prevzatia objednávky. Technický servis máme v našej DNA!

Transparentné INFORMÁCIE

Náš odborný tím s dlhoročnými skúsenosťami v dodávkach gastronomických zariadení doporučí pre Vás najvhodnejšie riešenie s ohľadom na cenu a požadovaný výkon. K dispozícii máme aj vzorky a predvádzacie modely na skúšku.

Spoločne sa VZDELÁVAME

Prostredníctvom našich profesionálnych kuchárov Vám zariadenia predvedieme a zaškolíme Váš personál. Naša platforma OMES Academy združuje odborných garantov z rôznych sektorov - reštaurácie, pekárne a cukrárne, verejné a školské stravovanie, mäsiarstvá. Predajom naša práca nekončí, ale začína! Dotiahneme váš produkt do dokonalosti.

Newsletter

Nepremeškajte zľavy, akcie, novinky, tipy... Priamo na váš mail