Prácovnícka technika - priemyselné práčky a profesionálne práčky | OMES | Omes

PRÁČOVNÍCTVO

Pranie už dávno nie je činnosť, ktorá nám musí zaberať čas.

Zistiť viac

Priemyselné pranie

Efektivita pri praní je hlavným atribútom. Preto naše práčky disponujú najnovšími zlepšeniami v oblasti WET CLEANING a v programoch na úsporu vody, energie a chemických prostriedkov. Intuitívne ovládanie je vhodné do všetkých pracovných prostredí, či už ide o samoobslužnú čiastiareň, alebo veľkokapacitnú čistiareň.

Zistiť viac

Sanitárna bariéra

Bariérové, hygienické alebo prekladacie práčky, všetky tieto názvy spojuje jeden typ stroja, ktorý je prispôsobený svojou konštrukciu do tých najnáročnejších podmienok. Tieto stroje sú vhodné pre pranie kontaminovanej bielizne. Je celkom jedno či sa jedná o nemocnicu, domov dôchodcov alebo jadrovú elektráreň, princíp prania je stále rovnaký a to oddeliť vstup od výstupu.

Zistiť viac

Priemyselné sušenie

V sušení prádla nastáva revolúcia. Zmena dizajnu sušičiek umožnila zvýšenie efektívnosti sušenia a tak naše stroje na trhu vynikajú možnosťami rýchleho sušenia. Zdrojovým médiom ohrevu môže byť elektrická energia, plyn, alebo para.

Zistiť viac

Profesionálne stroje

Poloindustriálne práčky a sušičky sú ideálne pre menšie podniky, ako apartmány, malé hotely, školy a pod. V porovnaní s domácimi spotrebičmi ponúkajú vyšší výkon, efektívnu úsporu času a samozrejme dlhšiu životnosť vďaka robustnejšej konštrukcí.

Zistiť viac

Samoobslužné stroje

Samoobslužné zariadenia sú nevyhnutnou súčasťou progresu v oblasti služieb. Zákazníci sú stále viac prizývaní do procesu práce. V tomto prípade ide o formu automatizácie poskytovania služieb. Klient si sám dopytuje službu, napr. pranie, alebo sušenie, po zadaní dopytu a napr. uhradení tejto služby stroj samostatne reaguje a obslúži požiadavku zákazníka. Uplatnenie je nie len v službách ako práčovníctvo, ale aj v ubytovniach, kempingoch a pod.

Zistiť viac

Žehlenie, skladanie a príslušenstvo

Žehliace stroje a skladače

V našej ponuke nájdete dve základné skupiny strojov. Jedna skupina je zameraná výhradne na rovnú bielizeň. Druhá skupina sa postará o dokončovanie tvarovanej bielizne. Pre rovnú bielizeň klasické mandle – korytové žehliče, alebo sušiace mandle – dosušia a vyžehlia prádlo. Pre tvarovú bielizeň máme dostupné žehliace stoly, alebo pneumatické žehliace lisy.

Zistiť viac

Dokončovanie

Výkon je limitovaný len silou. Naše konštrukcie sú vyrábané s rozumom, prepájajú najnovšie technológie s kvalitnými komponentami. Žehliace stroje Fagor sú navrhnuté tak, aby poskytovali širokú flexibilitu v akomkoľvek priestore. Umožňujú maximalizovať produkciu a efektívnosť s energetickým výkonom a skutočne veľkou úsporou času. Práca s takýmto zariadením je teda efektívna a kvalitná.

Zistiť viac

Vozíky a neutrálne stoly

K jednotlivým strojom ponúkame aj kompletné príslušenstvo. Vozíky, vešiakové zostavy na presun prádla, manipulačné vozíky na prepravu mokrého aj suchého prádla a pod. Vozíky na čistú, či použitú bielizeň, ale aj vozíky na mokrú bielizeň a jej manipuláciu.

Zistiť viac

Máte otázky?

Neváhajte nás kontaktovať.