back icon
close icon

Predstavujeme novinku

Vesmírny zázrak Schulthess – vytvorený pre malé podniky a poskytovateľov služieb ako sú kadernícke salóny alebo fitnes štúdiá. 94 programov profiClean zaisťuje, že je možné zvoliť správnu starostlivosť pre každý možný typ tkaniny. So Schulthess wetClean je chemické čistenie minulosťou: Citlivé tkaniny sa jemne čistia v procese mokrého čistenia. Okrem toho dezinfekčné programy nedávajú choroboplodným zárodkom šancu. Vďaka USB pripojeniu je k dispozícii 24 voľne programovateľných polôh a pomocou dávkovacieho čerpadla je možné zvoliť osem rôznych tekutých čistiacich prostriedkov.

Pozrieť tu

30 rokov skúsenosti

Rýchle dodanie

Servis do 24 hodín

Doprava zadarmo nad 200€

Ukážka produktov

Zobraziť všetko

Classic line

Práčka priemyselná odpružená 13kg SWS-120-E

Vysokootáčková odpružená celonerezová práčka, plne programovateľná Kapacita plnenia: 13 kg bielizne Objem bubna: 120 litrov Priemer dverí: 410…

Green line

Premium line

Profesionálna práčka topLine 9240

“Vesmírny zázrak” Schulthess – vyrobený pre malé podniky a poskytovateľov služieb, ako sú kadernícke salóny, fyzioterapeutické ordinácie alebo…

Profesionálna práčka starLine 7720

Malý profesionál na komerčné využitie s nosnosťou 7 kg So zariadeniami starLine pre vás Schulthess vyvinul robustný a…

Green line

Premium line

Profesionálna práčka Giant-C MAX 10kg

Kapacita plnenia: 10-11 kg bielizne 10 kg bielizne (pri pomere 1:10) 11 kg bielizne (pri pomere 1:9) Maximálna…

Čo robí OMES

Predaj tovaru pre gastro prevádzky

Všetky gastro potreby a zariadenia na jednom mieste. OMES je značka, ktorú nájdete na webe, ale aj offline! K dispozícii je Vám naša vzorová predajňa, GastroLAB, CaffèLAB, Sous-videLAB, a tiež vzdelávacia platforma OMES Academy.

Servis a montáž zariadení

Našim zákazníkom ponúkame profesionálny technický servis gastrozariadení, barových technológii, zariadení na skladovanie, prípravu a výdaj jedla. Servis všetkých elektrických, plynových a praných veľkokuchynských zariadení a práčovníckej techniky.

Verejné obstarávanie

Naša spoločnosť sa už vyše 20 rokov podieľa na príprave a realizácii zákaziek, ktoré idú v procese verejného obstarávania pre verejný sektor. Sme e-procurement friendly!

Pomoc s výberom vhodného zariadenia

My sa snažíme Vaše predstavy zhmotniť. Či už máte dispozíciu na papieri alebo hlave! Všetky projekty sú realizované na mieru, takže spoločne vždy vyskladáme priestor presne podľa Vašich potrieb.

Školenia a inštruktáže pre personál

Postaráme sa nie len o zariadenie, ale aj o personál, ktorý získa naše niekoľko ročné know-how pod vedením korporátneho šéfkuchára Vladimíra Lokšíka. Zapojte sa s nami do OMES Academy…

Preventívne odborné prehliadky a údržba

Uvedomujeme si nevyhnutné fungovanie všetkých zariadení, preto zabezpečujeme zmluvný servis už do 24 hodín. Poskytujeme však aj služby údržby a revízie, ktoré sa postarajú o dlhú životnosť strojov.

Tvoríme efektívne a energeticky nenáročné práčovníctvo

Snažíme sa nájsť riešenie pre potreby každého zákazníka. Preto ponúkame rozsiahlu škálu možností priemysleného a profesionálneho prania.  

Výsledkom zásadného vývoja je náš nový riadiaci systém. Používateľovi ponúka viac funkcionalít založených na účinnosti, všestrannosti a tiež konektivite. 

Zistiť o nás viac

Korporátny
šéfkuchár

30 rokov
skúseností

4 900 spokojných
klientov

Showroom s tisíckami
produktov

Newsletter

Nepremeškajte zľavy, akcie, novinky, tipy... Priamo na váš mail