back icon
close icon

Projekcia

Čo obsahuje projekcia, ktorú Vám spracujeme u nás v OMESe?

Zameranie priestoru, dispozičné návrhy, 2D a 3D náhľady, dizajn jedálni a koncepcia celej reštaurácie, odborné  konzultácie, pripojovacie body zariadení na média (elektrika, voda, plyn, odpad, para, vzduchotechnika, klimatizácia, osvetlenie…).

Koordinácia a projektové riadenie medzi profesiami pri výstavbe a rekonštrukcii kuchynských prevádzok a priemyselných práčovní. Technické požiadavky na elektro, plyn, vodu, zemný odpad, vzduchotechniku, osvetlenie. Výber vhodného zariadenia z hľadiska funkčnosti a kapacity so zreteľom na priestorové možnosti.

Pre novo vznikajúce prevádzky alebo pre plánovanie rozpočtov sme pripravili pre zákazníkov možnosť využiť náš projekt vzorovej kuchyne. Je to vopred navrhnutá kuchyňa s dispozíciou a rozpočtom, ktorý sa dá podľa potreby modifikovať.

Nahliadnite k našim projektovým dokumentáciám a presvedčte sa samy:

Hotelová akadémia – Námestovo

Vypracovanie PD vrámci rekonštrukcie v kongresovej sále hotela s dôrazom na zvýšenie kapacity jedál.

Výrobný závod Kia – Žilina

Vyhotovenie PD na rekonštrukciu a nové vybavenie bufetu v objekte pre ponúknutie lepších a kvalitnejších služieb.

Kontajnerová kuchyňa Postcafe – Žilina

Vypracovanie PD na vyhotovenie dispozície pre špeciálne priestory ´´lodného kontajnera´´, v ktorom je situovaná celá kuchyňa.

Slovtrend – Žilina

Zmena dispozície reštaurácie na západnej tribúne. Rozdelenie na bufetovú a formálnu časť, slúžiacu na spoločenské akcie. Požiadavka na efektívnejšie pracovné úkony a zvýšenie kapacity jedál.

Hotel Savoy, práčovňa – Trenčianske Teplice

Rekonštrukcia a modernizácia pôvodnej práčovne.

Hotelová akadémia – Žilina

Vyhotovenie PD na rekonštrukciu kuchyne. Požiadavka na zefektívnenie pracovných úkonov kuchyne.

Výroba zdravej stravy Zdravie v krabičke – Žilina

Vypracovanie projektovej dokumentácie. Presťahovanie pôvodnej prevádzky do nových priestorov. Vypracovanie PD na zefektívnenie procesov kuchyne a zvýšenie kapacity výroby jedál.

Školská jedáleň pri ZŠ, práčovňa, kuchyňa (ELI, ZTI) – Kamenná Poruba

Vyhotovenie PD v budúcich priestoroch práčovne, zaistenie techonológie práčovne na základe potrieb a podmienok školy. Vyhotovenie projektovej dokumentácie na plánované rozšírenie pôvodnej prevádzky kuchyne. Vypracovanie novej dispozície kuchyne spolu s prípojnými bodmi elektriny, vodovodu, kanalizácie. (Pripojené výkresy elektriny, zti)

Newsletter

Nepremeškajte zľavy, akcie, novinky, tipy... Priamo na váš mail