SLUŽBY

Profesionálny prístup k zákazníkovi

Čo poskytujeme

PORADENSTVO A PROJEKTOVÁ DOKUMENTÁCIA

My sa snažíme Vaše predstavy zhmotniť. Pripravíme Vám projektovú dokumentáciu pre dispozíciu a technické pripojenia, grafický návrh s najvhodnejšími radami produktov pre Vašu prevádzku. A pripravíme Vám aj kompletný rozpočet.

REALIZÁCIA, MONTÁŽ A ŠKOLENIA

Výroba komponentov presne podľa požiadaviek priestoru zabezpečí jeho maximálne využitie. Dovoz, a inštalácia je samozrejmosťou. Postaráme sa však nie len o zariadenie, ale aj o personál, ktorý získa naše niekoľko ročné know-how.

SERVIS, ÚDRŽBA A ELEKTRONIZÁCIA

Uvedomujeme si nevyhnutné fungovanie všetkých zariadení, preto zabezpečujeme servis do 24 hodín. Poskytujeme však aj služby údržby a revízie, ktoré sa starajú o dlhú životnosť strojov. Vieme Vám však poradiť aj v oblasti rozvoja podniku (analýza, audit, HACCP).

Full service prináša profesionálny prístup, s priateľskými radami. Zabezpečíme všetko, čo potrebujete.

Byť vodcom pri zakladaní, učiteľom pri rozbiehaní, rodičom pri údržbe a inšpiráciou pri raste.

Sprevádzame Vás od začiatku do konca

Predpredajné služby

Predaj a montáž

Servis a údržba

Servis

Našim zákazníkom ponúkame profesionálny servis gastrozariadení, barových technológii, zariadení pre mäsopriemysel a príslušenstva. Servis všetkých elektrických, plynových veľkokuchynských zariadení a práčovníckej techniky. Pri kúpe nášho zariadenie Vám ho dovezieme a zapojíme podľa Vašich požiadaviek a podmienok.

Zistiť viac

Financovanie a leasing

Sme spoľahlivý obchodný partner, a preto chceme našim klientom pomôcť k rozvoju. Odľahčenie počiatočnej investície pri rozbiehaní novej prevádzky je pre klientov výrazným benefitom.
Predaj konvektomatov na splátky bez navýšenia.
Predaj našich zariadení na leasing GRENKE, VÚB, EURO leasing.
Cenové ponuky a plánovanie rozpočtov.

Zistiť viac

Gastro Rental

Plánujete letné akcie, či firemné bankety, na ktoré potrebujete nadštandardné zabezpečenie? U nás si môžete stroje požičať a tak ich efektívne využiť, len keď ich potrebujete.

Zistiť viac

Máte otázky?

Neváhajte nás kontaktovať.

[recaptcha]

[recaptcha]

[recaptcha]