Veľtrh gastronómie DANUBIUS GASTRO 2019

Veľtrh gastronómie DANUBIUS GASTRO 2019

By In Cooking

Ani na 26. ročníku  veľtrhu gastronómie DANUBIUS GASTRO nechýbala naša spoločnosť. Už po 3. krát sme boli súčasťou najväčšej výstavy zameranej na gastronómiu a hotelierstvo.

V dňoch 24. – 27. januára sa konala naj prestížnejšia výstava pre HoReCa profesionálov, ale aj pre širokú verejnosť. Už po 3. krát sme spojili sily, aby sme mohli čo najlepšie od prezentovať naše produkty a služby. Ako ste si mohli všimnúť v hale Incheby A0 sme mali pomerne rozsiahlu plochu, aby ste nezablúdili. Aj tento rok, sme teda spojili našu profesionálnu kuchynskú technológiu FAGOR Industrial (FAGOR INDUSTRIAL S.COOP.) s profesionálnym tímom odborníkov na potraviny z METRA (METRO Cash & Carry SR s.r.o.), a tými najlepšími šéfkuchármi z celého Slovenska zo SZKC (Slovenský zväz kuchárov a cukrárov).

Počas celej výstavy sme vo svojom stánku na FAGOR stejdži hostili korporátneho šéfkuchára FAGOR pána Petra LINDRA z Prahy, korporátneho šéfkuchára z našej spoločnosti pána Mareka MELIŠA a korporátneho šéfkuchára zo spoločnosti A-Z Gastro pána Patrika HROMÍKA. Týmto im zároveň ďakujeme za skvelé špeciality medzinárodnej kuchyne!

Naši návštevníci mohli v našom stánku vidieť niektoré novinky, ktoré pribudli do rodiny FAGOR, a teda aj do našej 🙂
A to hlavne najmladší a najmenší člen radu profesionálnych parných konvektomatov, bojlerový model Advance AE-623 a model s priamym nástrekom do komory Advance Concept ACE-623. Oba tieto typy disponujú 6 zásuvmi o veľkosti GN 2/3. Ich uplatnenie vidíme v menších prevádzkach, ako napríklad fast food, snack food, v učebniach odborných výcvikov, v reštauráciach s obmedzeným priestorom alebo ako doplnkový konvektomat k hlavnému konvektomatu.
Predstavili sme aj novinku – nezávislú udiareň pre konvektomaty Advance napájanú 230 voltami a novú radu komerčného chladenia GLOBE.

Pred rokom sme od prezentovali a uviedli na lokálny trh novú radu 900 varných zariadení KORE s rozmerom 1 modulu 800x930x850mm, ktorá bola vystavená v plnej kráse aj tento rok v centre nášho stánku.

A načo sa môžeme tešiť o rok? Nechajte sa prekvapiť…!

Ďakujeme všetkým, ktorý nás navštívili koncom januára v stánku 47 v hale A0 v bratislavskej Inchebe a tešíme sa na spoločné stretnutie čoskoro! Ďakujeme aj našim partnerom firme A-Z Gastro, PRODES a FAGOR Gastro CZ.

Like: