NOVÉ konvektomaty FAGOR OPTIMA 623

Optimum priestoru, maximum výkonu!

NOVINKA: Malý obor – Konvektomaty FAGOR Advance 623

By In Cooking

V dňoch 24. – 27. januára sa konala naj prestížnejšia výstava pre HoReCa profesionálov, ale aj pre širokú verejnosť, DANUBIUS GASTRO, na ktorej sme predstavili najnovšiu a najmenšiu radu konvektomatov z rodiny FAGOR Advance s kapacitou 6x GN 2/3 (352x325mm).

Malý veľký konvektomat, jednoducho OPTIMÁL! Vieme, že veľa prevádzok začínalo v malom, no postupne ich služby dosiahli nevídaných rozmerov, ale neostalo veľa priestoru na rozširovanie. A vieme, že zákazníkom chcú neustále podávať tie najlepšie výsledky ich kuchyne, a aby neboli v tom obmedzení prinášame riešenie v podobne najmenšieho plnohodnotného konvektomatu OPTIMA v 2 modelových radách – OPTIMA Concept a OPTIMA Advance.

Kompaktný a výkonný konvektomat. Aj napriek rozmeru ponúka plnohodnotné varenie, presne také ako jeho väčší bratia z rady Advance a Concept. Rovnaká konštrukcia, rovnaké materiály, rovnaké ovládanie, rovnaký výkon, rovnaké funkcie!

ROZMER: 657x563x570 mm
PRÍKON: 5,7 kW / 400V
KAPACITA: 6 – GN 2/3

OPTIMA Advance AE-263
BOJLER, VPICHOVÁ SONDA, DELTA T, VARENIE v PARE, KOMBI, KONVEKCIA, REGENERÁCIA, INTEGROVANÁ SPRCHA, AUTOMATICKÉ UMÝVANIE
OPTIMA Concept ACE-263
NÁSTREKOVÝ SYSTÉM, VPICHOVÁ SONDA, DELTA T, VARENIE V PARE, KOMBI, KONVEKCIA, REGENERÁCIA, AUTOMATICKÉ UMÝVANIE

OPTIMUM PRIESTORU, MAXIMUM VÝKONU!

Like: