Vertikálne varenie

Konvektomaty FAGOR

Generácia konvektomatov ADVANCE ponúka jeden z najširších sortimentov konvektomatov na európskom trhu, čo do veľkostí, tak aj do vybavenosti. Stačí len vybrať model zodpovedajúci požadovanej kapacite a najvhodnejší model pre príslušnú potrebu profesionála. S možnosťou v plynovom alebo elektrickom ohreve vo všetkých kapacitách a vybavení.K dispozícii je päť rôznych veľkostí v troch radoch funkčného vybavenia: Advance Plus, Advance a Advance Concept.

ZISTIŤ VIAC

Konvektomaty Yesovens

Produktové rady spoločnosti Yesovens pre oblasť HoReCa sú špeciálne vyvinuté pre tých, ktorí ku svojej práci potrebujú mimoriadny viacúčelový nástroj, na využívanie všetkých dostupných technológií od tradičného až po extrémne varenie, ktoré sa od šéfkuchárov dennodenne vyžadujú.
Vďaka technologickým inováciám, ktorými sa tento produktový rad môže popýšiť, je ovládanie zariadení už od úplného začiatku veľmi intuitívne, používanie jednotlivých funkcií zábavné a náklady na prevádzku nižšie.
Potrebný čas a výška nákladov, ktoré treba vynaložiť na umývanie, sú veľmi zaujímavé a neodmysliteľné pri činnosti, ktorá musí byť flexibilná.

ZISTIŤ VIAC

Pekárenské pece Yesovens

Pekárenské a cukrárenské konvektomaty sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám tých, ktorí si vyžadujú maximálne presné ovládanie a riadenie cyklu pečenia v závislosti od samotného receptu. Aj keď sa jednotlivé recepty často líšia od cukrára k cukrárovi, sú prepojené rovnakými kulinárskymi technikami, ktoré sa s pýchou uchovávajú ako dlhoročná tradícia najmä v pekárenskom sektore. Technologická inovácia tohto produktového radu robí z pečenia jedinečný a prispôsobivý zážitok až do posledného detailu a v každej jeho fáze. Zároveň zaručuje rovnomernosť pečenia bez kompromisov a to je pri pekárskych výrobkoch rozhodujúce.

ZISTIŤ VIAC

Konvektomaty Retigo

Profesionálne konvektomaty RETIGO disponujú do detailu prepracovaným a funkčným dizajnom, intuitívnym ovládaním a výbornými izolačnými vlastnosťami. Okrem toho ponúkajú pokročilé funkcie, akými sú automatické umývanie alebo systém na úsporu vody a elektrickej energie.

ZISTIŤ VIAC

Konvektomaty Inoxtrend

Inoxtrend Professional Line obsahuje širokú škálu profesionálnych konvektomatov, ktoré sú ideálne na uspokojenie všetkých potrieb profesionálov v kuchyni. Veľmi široký výber veľkostí, modelov, vkladania GN a intuitívnych ovládacích panelov robí konvektomaty Professional Inoxtrend vhodné pre stredné aj veľké reštaurácie. Tieto konvektomaty boli vytvorené pre intenzívne a nepretržité používanie. Na základe vkladania GN po dĺžke alebo po šírke sú podľa vsuvov rozdelené na Professional LW a Professional CW.

ZISTIŤ VIAC

Elektrické pece Alba a GastroHaal

Skladajú sa z jednej, dvoch alebo troch častí (jednorúrová, dvojrúrová a trojrúrová pec) statická / teplovzdušná rúra na pečenie. Sporák má samonosnú konštrukciu a nastaviteľné nožičky na vyrovnanie nerovností podlahy. Elektrická rúra s podstavcom je zostavená zo samostatných rúr postavených priestorovo priamo nad sebou v počte prislúchajúcom k danému typu. Každá rúra je osobitne vybavená hl. vypínačom, pracovným termostatom a signalizačnými kontrolkami, s dvoma ventilátormi a dvoma topnými telesami. Vonkajší plášť zostavy je zhotovený z nerezovej ocele.

ZISTIŤ VIAC

Pizza pece PizzaGroup

ZISTIŤ VIAC